BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY BURADA

HAKKIMIZDA

TARİHÇE

Firmamızın temeli sahne sanatlarına dayanmaktadır.2005-2011 arası TİYATRO BİZBİZE olarak çalışmalarını gerçekleştirmiştir.2011-2015 yılları arasında AVRASYA SANAT olarak çalışmalarını devam ettiren firmamız; özgün yapımlarıyla,etkinlikleriyle 2015 Kasım ayından itibaren ÜN YAPIM adı altında çalışmalarını devam ettirmektedir.ÜN YAPIM kurucusu Yavuz ÜNLÜTÜRK firmamızı şöyle tanımlamaktadır.

2004 yılında başladığımız bu süreçte,tiyatro,etkinlik ve organizasyon anlamında yeni soluklar kazandırmak gerekiyordu.Ve temel prensibimiz olan güven ve samimiyetle bu çıtayı daha yükseklere taşıyacağımıza inanıyoruz.

ALANLARIMIZ

Gösteri ve Sahne Sanatları,Organizasyon ve Etkinlikler;estetik,nitelikli,kaliteli ve özen gösterilerek gerçekleştirilmesi gerekmektedir.Bu yüzden ilkemiz daima yenilik,daima niteliktir.Profesyonel anlayış ve çözüm odaklı olmak daima ilk amacımızdır.

AVM Etkinlikleri,Tiyatrolar,Çocuk Etkinlikleri,Konser Organizasyonları düzenleyen firmamız,AVM’ler,Belediyeler,Özel Eğitim Kurumları,Dernekler ile iş birliği sağlamaktadır.

MİSYON & VİZYON

Son yıllarda AVM yapımlarına önem veren firmamız,bu bağlamda gerçekleştirdiği projelerle isminden söz ettirmektedir.Tiyatro gösterilerine önem veren firmamız,çocuklar için hazırlanan tiyatrolara ayrı titizlikle çalışmaktadır.

ÜN YAPIM olarak güven ve samimiyet doğrultusunda uzun yıllar etkinlik,organizasyon ve tiyatro alanında Yurt içi ve yurt dışında çalışmalarımızı devam ettirme dileğindeyiz.


SAHNE GÖSTERİSİ


FARKLI YAPIM


REFERANS FİRMA


TOPLAM İZLEYİCİ

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI